HAKKIMIZDA

Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi; psikolojik danışmanlıkta kişiye özel çözümler getiren ve devamlı kalite anlayışıyla hizmeti hedefleyen bir kurumdur.

Uzun yıllara dayanan tecrübelerin bir araya getirildiği kurumumuzda, bireye verilen önem ve duyulan saygıdan yola çıkarak bireyin gücü ve sınırsız potansiyelini keşfetmesine zemin hazırlamak ana amacımızdır.

Arya Psikoloji uzman kadrosuyla; Bireysel Danışmanlık, Aile Danışmanlığı, Evlilik ve Çift Danışmanlığı, Cinsel Danışmanlık, Boşanma Danışmanlığı, Ergen Danışmanlığı, Ebeveyn Danışmanlığı, Çocuk Danışmanlığı, Hamile Danışmanlığı ve Kurumsal Danışmanlık alanlarında hizmet sunmaktadır.

Arya Kids Çocuk Atölyesi ile uzmanlarımız tarafından hazırlanan programda çocukların gelişimsel gözlem raporları hazırlanmaktadır.  5 haftalık program sonucunda, çocukların günlük hayatta karşılaşacağı problemlerle baş etme becerisi kazandırılır.

Arya Psikoloji atölye çalışmalarında; Anne&Baba Okulu, Evlilik Öncesi İlişkiler Atölyesi, Evlilik Güçlendirme Atölyesi,  Ergen Grup Çalışmaları ile önleyici eğitim çalışmalarına da önem vermektedir.

Bireyin yanında, psikolojik eğitim destek ve danışmanlık konularına ihtiyaç duyan tüm kamu ve özel kurum ve kuruluşlara etkili, hızlı hizmet ve çözüm sunmaya odaklanmış, idealist, samimi, AR-GE yapan yenilikçi kadromuzla da Kurumsal Danışmanlık alanında hizmet vermekteyiz.

Temel sorunlardan yola çıkarak iyi niyet, içtenlik ve dürüstlükle bilimsel yöntemlere dayalı, etkin, işlevsel ve dünyadaki en yeni uygulamalar ile geleneklerimizi de göz önünde tutarak sağlıklı sonuçları üretebilecek , bireye verilen önemi  ÖNCE İNSAN,ilkesi ile benimsemiş , mesleki sınırlılıklarını ve yetkilerini bilen uzmanlardan oluşturduğumuz kadromuzla sizlere psikolojik danışmanlık ve gelişim konusunda hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

VİZYONUMUZ

Arya Psikoloji Danışmanlık ve Gelişim Akademisi olarak vizyonumuz ; cana yakın, samimi ve danışan psikolojisine vakıf uzmanlarımız ile doğru, güvenilir,etkili ve kaliteli hizmet sunmak.

MİSYONUMUZ

Vizyonumuzu benimsemiş , mesleki donanıma sahip uzman kadromuzla etkin, hızlı, kaliteli hizmet sunmak ve çözüm odaklı sonuç almak